O nas

Krótko o Supertour Lufthansa City Center

Supertour Lufthansa City Center to założone w 1990 roku prywatne biuro podróży, specjalizujące się w obsłudze ruchu turystycznego i służbowego. Oferujemy pełen kompleks usług poczynając od rezerwacji biletów lotniczych i kolejowych, poprzez rezerwacje hoteli, wynajem samochodów, po organizację imprez motywacyjnych, specjalnych i konferencji, a także (jako agent największych i najbardziej znanych touroperatorów takich jak: Itaka, Wezyr, Grecos, TUI) sprzedaż sprawdzonej oferty turystycznej (w tym także kursów językowych Sprachcaffe) i pakietów ubezpieczeniowych, Zatrudniając ponad 40 osób jesteśmy jedną z 15 najlepszych licencjonowanych agencji IATA sprzedających bilety lotnicze w Polsce.

Do sieci Lufthansa City Center dołączyliśmy w październiku 2000 roku. Wszyscy partnerzy sieci są wyselekcjonowanym, według kryteriów określających standardy jakości świadczonych usług, biurami podróży specjalizującymi się w obsłudze ruchu służbowego oraz turystycznego.

Wszystkie biura LCC są dostawcami profesjonalnych usług oraz konsultantami w dziedzinie zarządzania polityką podróży. Uznając wysoki poziom naszych usług Niemieckie Linie Lotnicze Lufthansa udziela nam prawa do używania swojego znaku.

Supertour Lufthansa City Center jest wpisany pod numerem 192 w prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Rejestrze Organizatorów i Pośredników Turystycznych. Ponadto posiadamy polisę ubezpieczeniową dla organizatora turystyki wystawioną przez Signal Iduna Polska.

Supertour Lufthansa City Center jest członkiem Zrzeszenia Agentów IATA w Polsce, Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej.


Sieć Lufthansa City Center

Lufthansa City Center International to jedna z największych międzynarodowych sieci agencji turystycznych.

Jest reprezentowana w 77 krajach przez ponad 600 biur funkcjonujących na zasadzie franczyzy i pod auspicjami Lufthansy jako globalny związek niezależnych ekonomicznie przedsiębiorstw zapewniających klientom elastyczność i kompetencje na najwyższym poziomie.

Od chwili powstania w 1991 r. Lufthansa City Center jest jedną z najszybciej rozwijających się światowych sieci agencji turystycznych. Kluczem do jej sukcesu okazała się koncepcja franczyzy będąca idealną odpowiedzią na zmiany wynikające z postępującej globalizacji i koncentracji rynku.

Globalny obrót generowany przez sieć LCC przekracza poziom 4,13 miliardów EUR. Wszystkie biura LCC na świecie zapewniają zarówno klientowi indywidualnemu, jak i korporacyjnemu, ujednolicony na międzynarodowym poziomie, wysoki poziom usług. Dzięki temu każde biuro LCC może zaoferować klientowi globalnie dostępne usługi dając mu jednocześnie komfort skorzystania z oferty przygotowanej przez specjalistów najlepiej znających lokalny rynek. Szczycimy się tym, że jesteśmy w stanie zrozumieć nie tylko język naszego klienta, ale również bliską mu specyfikę kulturową, zwyczaje, regionalne i narodowe zróżnicowania, a co za tym idzie, jego autentyczne potrzeby. Wszystkie te elementy wraz z najwyższą życzliwością naszego personelu gwarantują klientom stały i wysoki poziom usług na całym świecie.